Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Через ремонт метро в Києві змінять організацію руху на найбільш завантажених дорогах

Через ремонт метро в Києві змінять організацію руху на найбільш завантажених дорогах

Через закриття шістьох станцій "синьої" гілки метро в Києві переорганізують дорожній рух на найбільш завантажених відрізках доріг. Таке рішення прийняли на засіданні Державної комісії ТЕБ та НС у суботу, 9 грудня. Про це повідомляє міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

- У звʼязку із закриттям підземки основне навантаження із перевезення громадян припаде на наземний громадський транспорт. Відповідно його стане більше, тож дорожній рух може значно ускладнитися. Тому вніс пропозицію, яку підтримали під час засідання Комісії: впроваджуємо зміни в організації дорожнього руху на найбільш завантажених відрізках доріг столиці, - йдеться у повідомленні Ігоря Клименка у Telegram.

За словами Клименка, на дорогах відрегулюють хронометраж перемикання сигналів світлофора, перенесуть для зручності зупинки громадського транспорту, змінять деякі дорожні знаки та посилять роботу патрулів. Детальніше про зміни обіцяють розповісти у Департаменті патрульної поліції.

8 грудня у Києві припинили рух поїздів між станціями метро "Деміївська" та "Теремки" на час ремонту перегінного тунелю. Попередньо, він триватиме шість місяців.

Новини по темі: метро МВС Київ Ігор Клименко