Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Нацбанк презентував пам'ятну монету, присвячену ЗСУ

Нацбанк презентував пам'ятну монету, присвячену ЗСУ
Фото: bank.gov.ua

У День Збройних сил України Національний банк представив нову обігову монету "Командування Об'єднаних сил Збройних сил України". Про це повідомила прессслужба регулятора.

- Аверс монети ідентичний до аверсу обігової монети номіналом 10 гривень зразка 2018 року. На реверсі монети у центрі зображено емблему Командування об'єднаних сил Збройних сил України, — йдеться у повідомленні.

Як і всі інші обігові монети України, монета "Командування Об'єднаних сил Збройних сил України" є обов'язковою для прийому за її номіналом для всіх видів готівкових платежів та зарахувань на рахунки.

Нацбанк забезпечить банки та CIT-компанії цими обіговими пам'ятними монетами для подальшої видачі клієнтам. Клієнти матимуть змогу використати їх як звичайні монети номіналом 10 гривень. Поступово в обіг надійде майже 10 млн таких монет.

Частину тиражу монети "Командування Об'єднаних сил Збройних сил України" буде випущено у спеціальних упаковках, що включають 25 обігових пам'ятних монет.

5 грудня Нацбанк випустив пам'ятну монету "Країна супергероїв. Дякуємо волонтерам" на честь українських волонтерів, які активно підтримують армію.

29 листопада Нацбанк випустив монету в 5 гривень, присвячену українській мові. На ній представлені літери "Ґ", "Ї", "Е", "І", що виділяють українську серед інших мов, які використовують кирилицю.

Новини по темі: монети Нацбанк Генштаб ЗСУ