Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

Авіація ЗСУ допомогла святому Миколаю доставити подарунки дітям

Авіація ЗСУ допомогла святому Миколаю доставити подарунки дітям
Фото: Фото: Скріншот 18 окрема бригада армійської авіації ЗСУ/Fcebook

Екіпаж вертольота Мі-8 Армійської авіації Збройних Сил України вночі допоміг святому Миколаю доставити подарунки дітям. Про це повідомила 18 окрема бригада Армійської авіації ЗСУ.

- Наші військові знайшли час, щоб допомогти Святому Миколаю, щоб привітати наших дітей та захисників, які своєю відвагою та відданістю роблять нашу країну міцною та незалежною, - йдеться у повідомленні.

На опублікованих кадрах видно, як чоловік в одязі святого Миколая сідає у вертоліт та прямує до місця, де потрібно доставити подарунки. Він одягнений у шолом для безпеки, спускається на тросі до одного з будинків. Там він залишає подарунок для сплячої дівчинки під її подушкою. Потім він летить, щоб доставити подарунки наступній дитині.

6 грудня Укрпошта випустила унікальну марку, присвячену Дню святого Миколая, Дню Збройних Сил України та прагненню до Перемоги. На марці зображено святого Миколая, що переміщається на козацькому коні з мішком подарунків, що символізують сучасні потреби армії, такі як літаки та танки. Під копитами коня зображено розчавлений символ Росії.

Також публікувалася добірка українських фільмів, ідеальних для перегляду на свята святого Миколая та зі створенням різдвяного настрою.