Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
27 лютого
Завантажити ще

Укрпошта в одній марці об'єднала День святого Миколая та День ЗСУ

Укрпошта в одній марці об'єднала День святого Миколая та День ЗСУ
Фото: Ігор Смілянський/Telegram

Укрпошта представила унікальну марку, яка поєднує День святого Миколая, День Збройних Сил України та прагнення до Перемоги. Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

- Новий поштовий випуск, створений відомим українським художником-ілюстратором Костянтином Лавро, має назву "Подарунки Святого Миколая", - розповів він.

На марці святий Миколай тепер не літає в небесах на санях, а їде на козацькому коні, що несе мішок з подарунками, які зараз є невід'ємною частиною сучасних потреб (такі, як літаки та танки). На землі, під копитами його коня, є розчавлений символ Росії.

Смілянський зазначив, що цей образ втілює плани України на 2024 рік.

5 гривень від кожного продажу марки буде направлено на закупівлю дронів та іншого обладнання для підтримки ЗСУ. Ці кошти допоможуть військовим та забезпечать їм необхідні ресурси, а якщо святого Миколая не виявиться поряд, то художня марка завжди нагадуватиме їм, куди спрямовувати свої зусилля у боротьбі за перемогу.

24 липня легендарна марка "Російський військовий корабль, йди…!" презентована у квітні 2022 року, здобула вищу нагороду "Азіаго" (Італія) – гран-прі, або "філателістичний Оскар".

Фото: Ігор Смілянський/Telegram

Фото: Ігор Смілянський/Telegram