Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
27 лютого
Завантажити ще

Поліція не підтвердила факт побиття Дубінського у СІЗО

Поліція не підтвердила факт побиття Дубінського у СІЗО
Фото: facebook.com/alexandrdubinskyi

Поліція перевірила повідомлення про нанесення тілесних ушкоджень  народному депутату Олександру Дубінському у слідчому ізоляторі. Ця інформація не підтвердилася. Про це повідомили в поліції Києва.

- До поліції Києва надійшло повідомлення від адвоката про те, що протягом двох діб його підзахисному, народному депутатові, раніше затриманому СБУ за підозрою у державній зраді, під час перебування у слідчому ізоляторі наносили тілесні ушкодження. Слідчо-оперативна група поліції Києва прибула до пенітенціарної установи для зʼясування обставин події. За результатами перевірки, судово-медичного дослідження інформація, викладена у повідомленні, не підтвердилась, - йдеться у повідомленні відділу комунікації поліції Києва.

Напередодні народний депутат Олександр Дубінський заявив, що його побили у Лук'янівському СІЗО та попросив про переведення до слідчого ізолятора СБУ. На думку адвокатів нардепа, це убезпечить їхнього підзахисного. За словами Дубінського, увечері 30 листопада його перевели в іншу камеру в іншому корпусі. 1 грудня після відбою його побили шість невідомих осіб. Після цього нардепа повернули до корпусу, але в іншу камеру.

14 листопада Печерський суд Києва відправив депутата Верховної Ради Олександра Дубінського до СІЗО у справі про державну зраду. Після цього його соціальні мережі почали вести адвокати. У Департаменті з виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції розповіли, що Дубінський перебуває у стандартній камері разом із ще одним ув'язненим.