Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
26 лютого
Завантажити ще

У Черкасах вівчарка Хатіко-Рекс вісім років чекає на господаря, пес сподівається на нову родину

У Черкасах вівчарка Хатіко-Рекс вісім років чекає на господаря, пес сподівається на нову родину
Фото: suspilne.media

У Черкасах на березі Дніпра упродовж восьми років щодня з'являється пес на ім'я Рекс, сподіваючись на повернення свого господаря, який загинув. Наразі волонтери займаються пошуком нового дому для нього. Про це повідомляє "Суспільне".

- Цього пса називають черкаським Хатіко. Його господар, рибалка, не повернувся назад, і з того часу пес щодня приходить на пляж, чекаючи на нього. Місцеві жителі виявили виснаженого пса на березі, дбали про нього, але коли його стан погіршився, вирішили доставити собаку до лікарні, — йдеться у повідомленні.

Волонтер Сергій Залізняк розповів, що у ветклініці Рексу поставили діагноз - хвороба Лайма, що супроводжується запаленням суглобів та отитом. Завдяки зусиллям небайдужих людей пес був вилікований. Наразі Рекс тимчасово знаходиться на платній перетримці, але потребує постійного дому.

Дружина волонтера Олеся активно допомагає тваринам, веде сторінку у соціальних мережах та шукає підтримки. Сергій зазначив, що для Рекса терміново потрібен дім та відповідальні господарі. Він описує пса як товариського і контактного, але підкреслює, що йому необхідна справжня родина.

Головною пристрастю Рекса, за словами Сергія, є берег Дніпра, де він провів в очікуванні свого господаря вісім років і досі зберігає надію побачити його знову.

Фото: suspilne.media

Фото: suspilne.media