Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Словацькі перевізники знову перекриють головний КПП на кордоні з Україною

Словацькі перевізники знову перекриють головний КПП на кордоні з Україною
Фото: facebook.com/serhiy.derkach

З п’ятниці, 1 грудня, перед пунктом пропуску "Ужгород" очікується ускладнення руху на словацькому кордоні. Як повідомили в пресслужбі Державної прикордонної служби України (ДПСУ), воно буде викликано наміром спілки перевізників Словаччини (UNAS)  заблокувати рух вантажного автотранспорту перед пунктом пропуску "Вишнє Нємецке".

Старт блокування планується з 16.00 1 грудня 2023 року.

- Перевезення гуманітарної та військової допомоги, а також інших вантажів, не пов'язаних з блокуванням, залишаються непорушеними. Однак інші вантажі будуть обмежено пропускатися - до 4 вантажівок на годину, - зазначили в ДПСУ.

Українська служба планує вести моніторинг ситуації та співпрацювати зі словацькими колегами щодо визначення категорій вантажів, які можуть пройти через кордон. Терміни завершення блокування наразі невідомі.

Словацькі перевізники раніше проводили аналогічні заходи. Вони вимагають від Брюсселя введення дозволів на перевезення для українських транспортних засобів. 

Крім того, продовжується блокада українських вантажівок на трьох пунктах пропуску на кордоні Польщі. Вона розпочалась 6 листопада. Серед вимог польських перевізників — скасування "траспортного безвізу" між Україною та ЄС.