Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
26 лютого
Завантажити ще

Пес Карбон із Києва стане чемпіоном-рекордсменом країни

Пес Карбон із Києва стане чемпіоном-рекордсменом країни
Фото: facebook.com/profile.php?id=100004665041432

У четвер, 30 листопада, у Києві зареєструють рекорд - найтитулованіший кобель німецької вівчарки чотирирічний Карбон стане рекордсменом країни як найтитулованіший пес. Він є переможцем усіх найпрестижніших виставок, а перелік його титулів займає понад пів аркуша паперу. Про це у Facebook повідомила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

- Собаки теж вміють робити кар’єру. Якщо дуже стараються. Це – чемпіонства у найпрестижніших міжнародних екстер’єрних виставках, де Карбон підіймався на першу сходинку. Чи радіє він, коли перемагає? Його хазяйка стверджує: «Він радіє тому, що радію я. Ми з ним - одна команда», - йдеться у дописі Лани Вєтрової.

Господиня Карбона (повне ім’я Eragon Arom  Berg) - киянка Оксана Тонкаль. Вона розповідає, що з дитинства Карбон професійно навчається під керівництвом хендлера кінологічного центру. Тренування у нього щодня, бо успіх – це робота. Як у людей, так і в собак. Карбон щодня бере уроки із захисту, послуху, слідової роботи, рингової підготовки. В Україні він не пропускав жодного конкурсу, потім був його перший виїзд за кордон,і перша перемога на виставках у Молдові та Румунії. Так розпочалась його виставкова кар’єра. Нині у списку його досягнень 35 найпрестижніших титулів, завойованих у 20 країнах світу. 

Оксана говорить, що тепер для Карбона настав час, щоб його оцінили не лише за красою хвоста чи шерсті. А й за розум, якого у пса багато. Але, як і кожен собака, він має свій характер.  І для того, щоб перемагати не лише серед гарних, а й серед розумних, насамперед потрібно рахуватися з його характером. Тому, вважає жінка, тренерами у собак можуть бути лише професіонали.

Реєстрація рекорду відбудеться 30 листопада о 13:00 на DogWin, на майданчику для дресирування собак за адресою: м. Київ, вул. Пухівська, 4.  Там Карбон покаже усі свої вміння.

Раніше коза Аліс з смт Талаївка Чернігівської області стала рекордсменкою України із найбільших надоїв молока. Щодоби вона дає 9 літрів молока, тоді як інші кози - до двох літрів.