Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Головну ялинку України встановлять до 6 грудня

Головну ялинку України встановлять до 6 грудня
Фото: kyivcity.gov.ua

У поточному році Україна перейшла на новоюліанський календар. У зв’язку з цим новорічну ялинку почнуть встановлювати раніше - до 6 грудня. Приберуть красуню теж раніше - до 10 січня, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

- Головну ялинку країни цього року за традицією встановимо на Софійській площі. Місто грошей не витрачатиме. Як і минулого року, ялинку встановлять та прикрасять за рахунок меценатів. І з дотриманням режиму обмеження використання електроенергії, - зазначив очільник столиці.

За його словами, відповідальність за встановлення та обслуговування головної новорічної ялинки, а також за все ресурсне й фінансове забезпечення, пов’язане із цим, бере на себе ТОВ «ГЛОБАЛ-ДЕКОР». Жодних масових заходів, ярмарків та розваг на Софійській площі у цей час не передбачено.

- Якщо  райдержадміністрації міста  плануватимуть якісь святкові заходи у районах, то виключно з дотриманням правил безпеки і в місцях, де є укриття. І теж не коштом бюджету Києва, - додав Кличко.

Раніше KP.UA вивчала, які міста прикрашатимуть головні ялинки в цьому році, а які відмовилися від цього святкового символу. Також ми з'ясували, коли офіційно розпочнуться новорічні свята.