Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
26 лютого
Завантажити ще

Синоптик попередив про ще один циклон, який йде в Україну

Синоптик попередив про ще один циклон, який йде в Україну
Фото: Michal Jarmoluk с сайта Pixabay

Наприкінці листопада та на початку грудня через Україну проходитимуть атмосферні фронти й різні за властивостями повітряні маси. Через це в країні очікуються контрасти температури повітря, коливання атмосферного тиску, а в понеділок - поривчастий вітер практично в усіх областях. Стійкого снігового покриву не передбачається, морозна погода періодично змінюватиметься відлигою, пише "Метеопрог" з посиланням на синоптика Ігоря Кібальчича. 

Понеділок відзначиться складними погодними умовами внаслідок проходження південного циклону.

Уночі в південних, центральних та північних областях України очікується інтенсивний снігопад та хуртовини. Вдень більшість областей отримає сніг, який буде мокрим. Місцями можливе налипання мокрого снігу. На дорогах очікується ожеледиця та сніговий накат. У західній частині країни прогнозується невеликий сніг протягом доби. Вітер матиме західний/північно-західний напрямок зі швидкістю 15-20 м/с, а місцями, за винятком західних областей, можливі посилення до 25-27 м/с. Температура повітря протягом доби коливатиметься від +1 до -4°C.

У вівторок, 28 листопада, вночі очікується невеликий сніг у північно-східній частині України, а також у Карпатах та на Закарпатті. Вдень та ввечері у південних областях та в Криму прогнозується дощ, тоді як у західних областях буде сніг та мокрий сніг. Місцями можливий туман у південних та західних областях. На дорогах країни буде ожеледиця та сніговий накат. Вітер буде змінних напрямків зі швидкістю 3-8 м/с, а вночі на Лівобережжі можливі окремі пориви до 15-17 м/с. Температура повітря вночі становитиме -8...-3°C, а вдень підніметься до -5...0°C за винятком південної половини та Криму, де вона може досягти +2...+7°C.

У середу, 29 листопада, під впливом нового південного циклону очікується нестійка, волога та вітряна погода в Україні. Випаде значна кількість опадів, переважно у вигляді дощу, хоча у західних та північних областях можливий сніг та мокрий сніг. Місцями може налипати мокрий сніг на дорогах, де очікуються ожеледиця та сніговий накат. Вітер змінних напрямків, швидкість становитиме 9 – 14 м/с з поривами до 15-20 м/с. Температура повітря коливатиметься від -5°C у західних областях до +11°C у південних областях та Криму.

У четвер, 30 листопада, очікується сніг та хуртовина у північній частині країни, а в Криму - помірні опади у вигляді дощу з мокрим снігом. На решті території України опадів не передбачається, але можлива ожеледиця на дорогах. Вітер буде західний зі швидкістю 7-12 м/с. Температура повітря вночі становитиме -8...-3°C, у Карпатах -15...-10°C, вдень підніметься до +1...-4°C.

У п'ятницю, 1 грудня, в західних областях очікується сніг, який перейде у дощ. Місцями можлива ожеледиця на дорогах. Решта території України залишиться без опадів, але місцями можуть утворитися тумани вночі та вранці. Вітер буде переважно південний зі швидкістю 5-10 м/с. Температура повітря вночі коливатиметься від -8 до -3°C за винятком північних областей, де можливі місцями -14...-9°C, на півдні близько 0°С. Вдень +2…-3°С, на півдні, у Криму та на Прикарпатті +3…+8°С.

У суботу, 2 грудня, через вплив області зниженого тиску з Атлантики та атмосферних фронтів прогнозується невеликий, місцями помірний опад у вигляді дощу з мокрим снігом по всій території України. Місцями можливі тумани. Вітер матиме південний напрямок і швидкість 5-10 м/с. Температура повітря вночі буде від +1 до +6°C, вдень підніметься до +5…+10°C. На півдні, в Криму та на Прикарпатті місцями очікується ще вища температура, до +11…+13°C. Однак на півночі Лівобережжя вночі може спостерігатися падіння температури до -8...-3°C, а вдень до +1...+6°C.

У неділю, 3 грудня, прогнозується дощ із мокрим снігом у центральних та північних областях. На решті території України опадів не передбачається, але можливі тумани. Вітер буде змінних напрямків і матиме швидкість 3-8 м/с. Температура повітря вночі коливатиметься від 0 до +5°C, вдень підніметься до +2…+7°C. На півдні, сході та в Криму очікується вища температура, до +8…+13°C.

Новини по темі: Погода Прогнози негода