Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

На Одещині через негоду впала 100-метрова труба, на заметених ділянках залучили БТРи

На Одещині через негоду впала 100-метрова труба, на заметених ділянках залучили БТРи
Фото: facebook.com/gtrukhanov

На Одещині продовжує вирувати негода. Вночі опади зупинились, але снігу нападало стільки, що на деяких заметених місцях залучили БТРи. Станом на 07:00  ранку до райвідділів поліції надійшло 71 повідомлення про ДТП, з яких 9 повідомлень - з інформацією про потерпілих. Загиблих та госпіталізованих немає, повідомив голова ОВА Олег Кіпер.

- Одещина не спить. Тривають роботи з ліквідації наслідків негоди. Всі служби продовжують працювати у посиленому режимі, - зазначив Кіпер.

За його словами, опади зупинились близько першої ночі. Це дало змогу продуктивніше працювати відповідним службам.

- Поки складно в Одеському районі, але всі працюють. Ще раз звертаюся до жителів Одещини та гостей регіону: поки вирує негода, прошу зайвий раз не виходити з дому та не сідати за кермо. Бережіть себе та не обтяжуйте роботу рятувальних служб, - написав Кіпер.

В ОВА також повідомили, що через сильний вітер в одній з котелень впала 100-метрова труба.

- Ми зібрали штаб на місці та всіх фахівців. Наразі оцінюємо пошкодження і вже приступили до аварійних робіт. Вранці оцінимо масштаб пошкоджень та відпрацюємо план робіт, щоб зробити все, щоб котельня якомога швидше почала працювати, - повідомив мер Одеси Геннадій Труханов.

За даними міськради, через негоду та проблеми з електропостачанням в різних районах міста виникли перебої із водою. Вони пояснили це тим, що через стрибки напруги та відключення електроенергії насосне обладнання вимикається кожні 10 хвилин.

Переважну більшість насосних станцій перевели на роботу від генераторів, однак значна потужність та технологічні умови роботи деяких з них не дають можливості використання на них джерел автономного живлення. 

Станом на 7-му ранку в Одесі зафіксували 78 обривів контактної мережі міського електротранспорту − більшість тролейбусів і трамваїв не курсують. 

Наразі працюють такі маршрути:

  • трамвай № 17 (тільки до 6-ї ст. Великого Фонтану),
  • трамвай № 11,
  • трамвай № 12 за скороченим маршрутом Слобідський ринок − Олексіївська площа,
  • тролейбус № 12,
  • тролейбус № 7 за скороченим маршрутом  від вул. Архітекторської до ж/д вокзалу.

По всім інших маршрутах електротранспорт у зв’язку зі значними пошкодженнями контактної мережі поки не рухається. По маршруту трамвая № 20 пустили автобус.