Завантажити ще

Лелека, який прийшов попрощатися із загиблим воїном, житиме у вінницькому зоопарку

Лелека, який прийшов попрощатися із загиблим воїном, житиме у вінницькому зоопарку
Фото: facebook.com/zoopark.vn

Чорногуз, який під час жалобної ходи приєднався до траурної процесії у Ямпільському районі, коли ховали полеглого на фронті захисника, відтепер житиме у Подільському зоопарку. Про це розповіли на Facebook-сторінці звіринця.

Птаха назвали Буся. І в зоопарку він житиме до весни.

- Цього чорногуза знає чи не вся Україна. Це він супроводжував траурну процесію у селі Качківка Ямпільського району, коли ховали полеглого на фронті захисника. Разом з усіма, хто прийшов віддати шану полеглому Герою, Буся пройшов траурною ходою на кладовище, а коли гріб опустили у землю, якось по-особливому, своєю дивною мовою, попрощався із Героєм та пішов на сільський ринок, де любив гуляти, - йдеться у повідомленні.

Зоозахисники розповідають, що у селі Буся з’явився навесні - малечою він випав з гнізда. Його виходила пані Раїса. Вона одеситка, але час від часу навідується у село, де батьківська хата. Поряд зі своєю хатою вона і знайшла безпорадне лелеченя.

Однак попереду - зима, і жінці потрібно їхати додому, а лелеці - перезимувати у теплі. Тож вона звернулася до працівників Подільського зоопарку з проханням прихистити птаха.

За словами пані Раїси, Буся - дуже розумний і володіє телепатичними здібностями. Своїм поглядом ніби сканує кожну людину.  Жінка дуже прив’язалась до птаха. Розставання жінки зі своїм улюбленцем було дуже важким. Були і сльози, і тремтіння. Бусю загорнули у теплу ковдру та відправили до Вінниці.  

- Ми подбаємо, аби у цього лелеки було все необхідне, аби перезимувати зиму, - зазначив директор Подільського зоопарку Євген Ткачик.

Наразі новий мешканець зоопарку почувається задовільно. Птах заспокоївся, нормально п'є воду та їсть рибу.

Поблизу залізничного вокзалу в Одесі приземлився лелека. Птаха забрали до міського зоопарку, де його оглянуть медики.

Фото
Фото
10 Листопада 202317:35
Новини по темі: Лелеки Птахи Вінниця