28 травня
Завантажити ще

Через попит Укрзалізниця подвоїла кількість рейсів із жіночими купе

Через попит Укрзалізниця подвоїла кількість рейсів із жіночими купе
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Укрзалізниця подвоїла кількість рейсів з жіночими купе. З 15 листопада вони стануть доступні ще в чотирьох поїздах дальнього сполучення. Про це 25 жовтня повідомила пресслужба компанії.

- Масштабуємо пілотний проєкт жіночих купе у пасажирських поїздах. З 15 листопада вони стануть доступні ще в 4 поїздах: №17/18 Харків – Ужгород, №29/30 Київ – Ужгород, №3/4 Запоріжжя – Ужгород, №26/236 Одеса – Рахів, — йдеться у фейсбуці Укрзалізниці. 

Голова правління Укрзалізниці Євген Лященко пояснив, що пілотний проєкт із жіночими купе продемонстрував, що ця послуга потрібна та актуальна. У середньому такі купе заповнюються на 93%. За чотири місяці компанія реалізувала 25 тисяч квитків. 

- Тому, як і обіцяли, збільшуємо кількість поїздів, де буде доступна ця послуга. Обирали «довгі» рейси, де подорожує багато жінок із дітьми, а також підключили до проєкту нові напрямки: Одесу, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Рахів, – розповів Лященко.  

В  Укрзалізниці також заявили, що посилюють охорону пасажирських поїздів та впроваджують системи відеонагляду в нових вагонах.

Купити квитки у жіночі купе на нових рейсах можна буде у застосунку Укрзалізниці з 27 жовтня. Глибина продажу 20 діб. Як і раніше, місця відповідно маркуватимуться в застосунку, а посадка до таких купе буде відкрита тільки жінкам та дітям до пʼяти років включно. Вартість проїзду в жіночих купе не відрізняється від стандартної у вагонах аналогічного класу того ж поїзда. 

У червні жіночі купе зʼявилися у перших чотирьох пасажирських поїздах: №81/82 Київ – Ужгород, №41/42 Дніпро – Трускавець, №75/76 Київ – Кривий Ріг, №15/16 Харків – Ясіня. Також Укрзалізниця повернула в поїзди воєнізовану охорону. У вересні на вокзалах та в поїздах Укрзалізниці розпочали працювати маршали залізничної безпеки.