18 травня
Завантажити ще

Укрзалізниця: Понад 90% квитків у жіночі купе розпродані на 20 днів наперед

Укрзалізниця: Понад 90% квитків у жіночі купе розпродані на 20 днів наперед
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Жіночі купе користуються попитом, понад 90% квитків розпродані на 20 днів наперед. Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці в коментарі УНІАН.

Найбільшим попитом жіночі купе користуються у поїздах № 41/42 за напрямком  Дніпро — Трускавець. Від початку старту програми 30 червня жіночими купе скористалися близько восьми тисяч пасажирок. Також жіночі купе доступні на рейсах № 81 Київ — Ужгород, № 15 Харків — Ясіня, № 75 Київ — Кривий Ріг. Продаж квитків здійснюється в мобільному застосунку.

- Компанія продовжує роботу над програмним комплексом, щоб вже на етапі авторизації в застосунку мати можливість визначати стать пасажира та давати йому змогу бронювати відповідні місця, — заявили в УЗ.

У травні на сайті Кабінету міністрів з'явилася петиція, яка вимагала введення окремих вагонів для жінок у потягах. У соціальних мережах зірки та громадські діячі також висловлювалися за жіночі купе. Наприкінці червня Укрзалізниця відкрила продаж квитків до жіночих купе в пілотному режимі на чотири рейси далекого сполучення. Також компанія повернула патрулювання воєнізованої охорони.