Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

На Львівщині ведмеді почали облаштовувати барлоги перед зимовою сплячкою

На Львівщині ведмеді почали облаштовувати барлоги перед зимовою сплячкою
Фото: фото - Ведмежий Притулок Домажир

У ведмежому притулку "Домажир" на Львівщині ведмеді почали готуватися до сплячки, в яку вони традиційно впадають, коли настають холоди. Щоб клишоногі комфортно пережили зиму, їм потрібно не тільки накопичити жир, але й побудувати барліг. Саме цим зараз ведмедики і займаються, а співробітники притулку привезли їм «будматеріали» для барлогу – сухе листя, гілки та мох.

– Передчуючи холодну зиму, ведмеді намагаються залягти на цей період у барлозі глибше, – пояснюють співробітники притулку. – Місце для зимівлі вони облаштують заздалегідь – роблять тепле та затишне гніздо, в якому й засинають. Коли сніг випадає, ведмідь маскує свій притулок, щоб зберегти в ньому тепло.

Якщо збережеться тепла погода, ведмеді не підуть спати і продовжать бродити. Зазвичай клишоногі йдуть у барлоги з кінця жовтня.

Нагадаємо, як уникнути нападу ведмедя у Карпатах. Головне, не провокувати ведмедика. Хоча зустрічі з ведмедями в горах трапляються не так часто – звірі бояться людини і намагаються уникнути зустрічі з нею не менше, ніж вона.

Новини по темі: Зима ведмідь