12 червня
Завантажити ще

Школяр із Ужгорода здобув золото на міжнародній виставці винаходів

Школяр із Ужгорода здобув золото на міжнародній виставці винаходів
Фото: padiun.net

10-класник Ужгородського ліцею №12 Андрій Михалко здобув золото Міжнародного інноваційного шоу INOVA, яке проходило у Загребі (Хорватія) наприкінці вересня. Школяр розробив мобільний мультивалютний криптогаманець із підтримкою NFC. Про це йдеться на сайті КЗПО "Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" Закарпатської обласної ради.

Міжнародне інноваційне шоу INOVA - одна із найстаріших виставок винаходів у світі. Воно засноване 1971 року, це одна з найстаріших виставок винаходів у світі. У жовтні 2021 року учні - члени Малої академії наук вперше представляли Україну на INOVA. Цього року делегація від України брала участь уже втретє і додому повернулася з достойним результатом: 15 золотих медалей, 10 срібних та дві бронзові. Крім медалей українські школярі отримали сім спеціальних відзнак та дві командні нагороди.

До слова, Андрій Михалко у вересні отримав грошову винагороду 5 000 гривень від Ужгородської міської ради за друге місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України (секція – комп'ютерна інженерія, відділення – інформаційні технології).