Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
3 березня
Завантажити ще

В Києві змінилась система оплати проїзду – як тепер сплатити за громадський транспорт

В Києві змінилась система оплати проїзду – як тепер сплатити за громадський транспорт
Фото: kyiv.comments.ua

З 4 жовтня в Києві стартувала нова система оплати проїзду в громадському транспорті. Тепер оплата за поїздку здійснюється не за кожен окремий раз, а за кожні дві поїздки разом. Це стосується оплати з пластикових банківських карток, Apple Pay, Google Pay та цифрових транспортних карт.

Списання коштів відбувається після другої поїздки в межах одного дня, а якщо другу поїздку не здійснено до вечора, то списання за першу поїздку відбудеться після 21:00.

Банківською карткою можна оплатити проїзд лише за одного пасажира, тому, якщо людина подорожує не одна, треба використовувати інші методи оплати, такі як пластикова транспортна карта чи QR-квитки.

Для тих, хто хоче обійти нововведення, залишаються старі способи оплати, такі як QR-квитки та транспортні карти.

Важливо: підтвердження оплати в банківському застосунку або "Київ Цифровий" не є підтвердженням валідації квитка, це потрібно робити на валідаторі.

Для економії на проїзді можна розглянути можливість використання іменної багатофункціональної електронної муніципальної пластикової "Картки киянина". Вона може надавати безкоштовний проїзд для пільговиків із реєстрацією у столиці або ж діяти як звичайний транспортний квиток з можливістю придбання поїздок.

Також є програма компенсації вартості проїзду в громадському транспорті через додаток "Приват24". Максимальна сума відшкодування становить 250 грн на місяць на одну особу.