Завантажити ще

Нардеп Лозинський після 15 місяців служби у ЗСУ повертається на роботу у Раді

Нардеп Лозинський після 15 місяців служби у ЗСУ повертається на роботу у Раді
Фото: facebook.com/lozynskyi.roman

Народний депутат Роман Лозинський із фракції "Голос" повертається до роботи у парламенті після 15 місяців служби в ЗСУ. Про це він написав у соцмережі.

Лозинський був єдиним депутатом парламенту, який мобілізувався до Збройних сил України з початку повномасштабного вторгнення росіян. Він воював у бойовому підрозділі як мобілізований. Брав участь в обороні Миколаєва та в боях під Одесою, звільненні Давидова Брода та плацдарму на Інгульці.

- Щоб уникнути подвійних трактувань, одразу напишу, що я не демобілізований. Бо таких підстав для мене, як і для більшості мобілізованих, не було. Але були підстави відповідно до вимог Закону про статус народного депутата (ст. 20 п. 6). Я повернувся на державну службу. Продовжую працювати з моїм підрозділом, але вже не у зоні бойових дій, – написав Роман. - Майже 200 днів бойових розпоряджень пліч-о-пліч з найкращими... Найращих уже немає тут. Курка, Історик, Гармаш (Француз), Творець…  десятки, сотні наших. Як і багато побратимів, відчуваю провину, що вижив. Перед нашими, що вже там. Це болить щодня. Відчуваю провину, що вже в тилу. А не на позиціях поруч. Тепер єдине, що можу, – фігачить і зробити все від себе залежне. Щоб страшна ціна, яку заплатили наші найкращі, не була марною.

Закон “Про статус народного депутата України” передбачає, що “народний депутат, який є військовослужбовцем, поліцейським, атестованим працівником органів Служби безпеки України, органів і установ виконання покарань і слідчих ізоляторів, інших правоохоронних органів, на строк виконання депутатських повноважень прикомандировується до Верховної Ради України із залишенням на строк виконання депутатських повноважень на службі в зазначених органах і установах".