29 вересня
Завантажити ще

Рада не буде ліквідовувати комітет свободи слова, який очолював Шуфрич

Рада не буде ліквідовувати комітет свободи слова, який очолював Шуфрич
Фото: Суспільне

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про відкликання Нестора Шуфрича з посади голови комітету свободи слова. Відповідний проєкт з'явився на сайті парламенту 19 вересня.

Депутати розглядали можливість ліквідувати комітет взагалі. Народний депутат Ярослав Железняк пояснив у телеграмі, що після усунення Шуфрича у комітеті залишаться лише два народні депутати. Один із них - Євген Брагар - буде виконувати обов'язки голови комітету.

- Все ж таки вирішили просто поки що прибрати Шуфрича з голови комітету з питань свободи слова… без ліквідації комітету. Замість нього наразі в.о. голови комітету свободи слова буде Євген Брагар (заступник голови комітету зараз). Для розуміння, це настільки «потужний» комітет, що там, окрім пана Брагара, залишається лише ще один депутат - Швець. Все. Комітет на дві людини, - написав Железняк.

15 вересня Шуфрича заарештували за підозрою у державній зраді. За даними слідства, нардеп працював на колишнього українського чиновника-зрадника і розповсюджував у своїх заявах наративи держави-агресора.