Завантажити ще

У Чернігові попрощалися з 6-річною Софійкою, яка загинула під час ракетного удару

У Чернігові попрощалися з 6-річною Софійкою, яка загинула під час ракетного удару
Фото: facebook.com/Kateryna Farafonova

У Свято-Троїцькому соборі попрощалися з шестирічною Софією Голинською, яка загинула під час ракетного удару по центру Чернігова 19 серпня. Про це 22 серпня повідомило Суспільне Чернігів

У день ракетного удару дівчинку встигли привезти в лікарню у стані клінічної смерті та знову запустили серце, але лікарі так і не змогли врятувати її життя.

20 серпня мама Софійки Ольга Голинська розповіла "Суспільному", що вона з донькою приїхала з Києва до рідного брата. Після того, як маму з донькою зустріли на вокзалі, вони рушили гуляти центром міста.

До Чернігівської обласної дитячої лікарні дитину, що стікала кров'ю, відвезли на автомобілі, що проїжджав повз. Той час, що жінка чекала в коридорі лікарні, вона записувала відео для соціальних мереж, щоб люди молилися за її єдину доньку. Через декілька годин лікарі повідомили Ользі, що Софійка померла. 

Перед тим, як відвідати Чернігів, Ольга Голинська моніторила телеграм-канали та вважала місто порівняно мирним. Тато Софійки Олександр перебуває на фронті.

19 серпня внаслідок ракетного удару по центру Чернігова загинули сім людей та близько 200 постраждали. Росія вдарила близько 11:30 балістичною ракетою “Іскандер М”