20 червня
Завантажити ще

Дуров анонсував появу безкоштовних stories з нагоди десятиліття Telegram

Дуров анонсував появу безкоштовних stories з нагоди десятиліття Telegram
Фото: instagram.com/durov

Павло Дуров пообіцяв запровадити stories для всіх з нагоди десятиліття Telegram. Засновник месенджера не уточнив, коли саме «історії» стануть доступними для користувачів, які не мають преміум-підписки.

- Сьогоднішнє поступове розгортання історій для всіх користувачів знаменує початок цього нового етапу в історії Telegram. Хоча минуле десятиліття було захоплюючим, наступні 10 років стануть часом, коли Telegram розкриє свій справжній потенціал, - заявив Дуров у своєму телеграм-каналі.

Засновник Telegram Павло Дуров зазначив, що 14 серпня месенджеру виповнилося десять років. За його словами, за цей час Telegram набрав понад 800 мільйонів активних користувачів "виключно завдяки сарафанному радіо" і змінив уявлення про те, яким має бути сучасний обмін повідомленнями.

- Наступний крок для Telegram – вийти за рамки обміну повідомленнями та очолити інновації у соціальних мережах загалом. Ми маємо використовувати нашу популярність, щоб змінити життя мільярдів на краще, щоб надихати і піднімати людей на нашій планеті, — заявив Дуров.

Stories з'явилися в Telegram наприкінці червня і доступні лише для тих, хто сплатив premium-підписку. Telegram Premium можна оформити на місяць за 5,99 долара або за 3,33 долара на місяць за умови підключення на рік.

У глобальному списку Forbes Павло Дуров посідає 150-те місце. Він попросив американського Forbes не називати його російським мільярдером. Представник бізнесмена заявив, що Дуров виїхав із Росії багато років тому і не збирається повертатися. Forbes USA розглядає Дурова як підприємця з ОАЕ.

У травні месенджер WhatsApp впровадив функцію редагування надісланих повідомлень.