Завантажити ще

Месенджер WhatsApp впровадив функцію редагування надісланих повідомлень

Месенджер WhatsApp впровадив функцію редагування надісланих повідомлень
Фото: blog.whatsapp.com/

Популярний месенджер WhatsApp додав можливість редагувати надіслані повідомлення. Функція вже почала впроваджуватись для користувачів по всьому світу і буде доступна кожному протягом найближчих тижнів. Про це пише прес-служба компанії.

- Якщо ви припустилися помилки або просто передумали, тепер ви можете редагувати відправлені повідомлення. Від виправлення простої помилки до додавання додаткового контексту до повідомлення - ми раді надати вам більше контролю над вашими чатами. Все, що вам потрібно зробити, це затиснути відправлене повідомлення та вибрати "Редагувати" з меню протягом п'ятнадцяти хвилин після цього, - додали в WhatsApp.

Як пояснили в компанії, відредаговані повідомлення відображатимуться з позначкою "відредаговано", щоб ті, з ким спілкуєтеся, знали про виправлення без показу історії редагування. При цьому в WhatsApp підкреслюють, що, як і всі особисті повідомлення, медіа та дзвінки, внесені зміни будуть захищені наскрізним шифруванням.

У 2021 році у WhatsApp запрацювала функція автоматичного видалення повідомлень у нових чатах. Як повідомив співзасновник і генеральний директор компанії Meta Марк Цукербер, не всі повідомлення повинні залишатися назавжди, а тому користувачі самі за промовчанням виставлять час, через який вони зникнуть.