18 травня
Завантажити ще

Ведмідь втік із клітки пасажирського літака в аеропорту Дубая

Ведмідь втік із клітки пасажирського літака в аеропорту Дубая
Фото: Nevit Dilmen CC BY-SA 3.0/Фото ілюстративне

На борту літака Iraqi Airways стався майже курйозний випадок. 4 серпня пасажири літака змушені були затриматись в місцевому аеропорту через ведмедя, який виліз зі своєї клітки у вантажному відсіку. Про це повідомляє The Telegraph.

Літак Iraqi Airways призначався до Багдада, але, як повідомляється, затримався на годину через інцидент. Пасажирів попросили вийти, поки ведмедя знімуть з літака. Авіакомпанія заявила, що не винна у втечі ведмедя. Екіпаж літака співпрацював з владою Об'єднаних Арабських Еміратів, яка направила спеціалістів, щоб приспати тварину та витягти її з літака. На відеоролику, опублікованому в соціальних мережах, капітан літака просить вибачення перед пасажирами за затримку зльоту.

Згодом Iraqy Airways заявила, що транспортування ведмедя було виконано відповідно до закону, а також процедур і стандартів, затверджених Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA). Авіакомпанія повідомила, що ведмідь летів із Багдада до Дубая. Але людина, яка виступає у відеоролику, припускає інше, кажучи, що літак запізнився на годину на рейс до Багдада і що пасажирів попросили висадитися, доки проблема не буде вирішена.

При цьому Міжнародний аеропорт Дубая, який є найбільш завантаженим у світі, відмовився від коментарів. Згодом представник Iraqi Airways підтвердив, що ведмедя справді транспортували до столиці Іраку. Ім'я власника тварини залишилося анонімним.

Варто зазначити, що утримання хижих тварин як домашніх  в Іраку, особливо в Багдаді, стало популярним серед багатих. Влада намагається забезпечити виконання законодавчих положень щодо захисту диких тварин. Раніше поліція Багдада закликала, щоб іракці повідомляли про випадки втечі диких тварин на вулиці або про випадки, пов’язанні з приготуванням екзотичних тварин як страв у деяких ресторанах.

Новини по темі: літак ведмідь Дубаї