Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
23 квiтня
Завантажити ще

В Україні перша жінка стала капітаном за новою системою оцінювання моряків

В Україні перша жінка стала капітаном за новою системою оцінювання моряків
Фото: cfts.org.ua

У "Моррічсервісі" відбувся перший іспит після розблокування процедури дипломування. Марія Михайлюк стала першою жінкою, яка успішно здала CES-тест на присвоєння звання капітана за новою системою дипломування моряків в Україні. Про це повідомив голова Адміністрації судноплавства Євген Ігнатенко, пише Центр транспортних стратегій.

"В СЦ "Моррічсервіс", в м. Київ, відбувся перший іспит після розблокування прозорої процедури дипломування моряків у Шостому апеляційному адміністративному суді. Сьогодні серед тих, хто успішно склав іспити за допомогою визнаного міжнародною морською спільнотою тесту CES 6.0, була дівчина, яка в результаті отримала сертифікат про успішне проходження іспиту на звання капітана", - розповів посадовець.

Він додав, що Марія Михайлюк відповіла вірно на 94% питань. Термін дії її сертифіката становить п’ять років.

Марія Михайлюк опановувала професію давно. Уперше Марія побачила судно у 19, тоді й вирішила: має довести всім, що зможе. У 25 дівчина стала однією з десяти жінок офіцерів-моряків в Україні. Вона зізнається, що як фізично, так і морально було складно.

CES-тест використовують провідні судноплавні компанії світу для визначення оцінки знань членів екіпажу. Простота та зручність тесту, що не потребує додаткових ресурсів та встановлення програмних продуктів, мінімальна кількість помилкових висновків, дають компаніям 100% впевненості у кандидаті, його професійних навичках та знаннях англійської мови. CES включає різні завдання, спрямовані на перевірку граматики, розуміння англійської мови на слух і знання спеціалізованих морських термінів. Тест влаштований таким чином, що інтелектуальна система сама визначає слабкі сторони того, хто тестується, періодично ставлячи питання, подібні до тих, на які системи оцінювання отримали неправильні відповіді. Таким чином система визначає слабкі сторони кандидата та дозволяє максимально реалістично оцінити його знання

Євгенія Бакай стала першою дівчиною-штурманом ВМС ЗСУ. Українка наближає перемогу своєї країни та каже, що з раннього дитинства мріяла бути військовою. Женя стала не лише першою дівчиною, яка у коледжі здобула спеціальність "кораблеводіння", але й виявилася найкращою на курсі. 

Новини по темі: море моряки