Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Українка пройшла у Польщі 500-кілометровий маршрут святого Якова, щоб купити дрон ЗСУ

Українка пройшла у Польщі 500-кілометровий маршрут святого Якова, щоб купити дрон ЗСУ
Фото: suspilne.media

Мешканка Львівщини Христина Михайлюк йшла пішки 17 днів у частині маршруту святого Якова з Кракова до кордону в Медиці. Мета українки – зібрати кошти на квадрокоптер для українських захисників. Про це пише "Суспільне".

Як зазначено у повідомленні, львів'янка пішки йшла з польського Кракова до кордону у Медиці. На плечах дівчини був рюкзак вагою 12 кг.

- Маршрут проходить різними цікавими містами, тобто це люди, це архітектура, також якимись невеликими селами. Можна за життям поспостерігати і різними ландшафтами, пейзажі чудові. Гори захоплює, скажімо, горами я не ходила, така горбиста місцевість, але видно ліси, поля, краса. З того, що можливо складно, навіть страшно було – ходити однією через ліс, – розповіла Христина.

За даними видання, шлях дівчини тривав 17 днів. На нічліги українка залишалася у притулках, хостелі, чи у людей. Також дівчина отримала печатку проходження паломницької дороги – шлях святого Якова.

– Це документ, в який проставляють печатки на шляху Якова у тих об'єктах, які ти відвідуєш. Це власний доказ, що ти пройшов цей шлях, я навіть не знала, що костели, церкви мають такі цікаві печатки, – каже Михайлюк.

Під час маршруту дівчині вдалося зібрати половину суми, необхідної для покупки дрона. За порадою волонтерів, Крістіна планує придбати квадрокоптер DJI Mavic 3T, який буде передано третьому окремому штурмовому полку.