Завантажити ще

У Херсоні рятувальник приїхав евакуювати жінку і впізнав у ній свою вчительку

У Херсоні рятувальник приїхав евакуювати жінку і впізнав у ній свою вчительку
Фото: t.me/mvs_ukraine

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій врятували 84-річну мешканку Херсона із затопленого мікрорайону. Під час евакуації один із рятувальників дізнався у ній свою шкільну вчительку. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

- Марії Леонтіївні – 84 роки. Вона – дитина війни, яку росіяни змусили знову проходити через пекло. Затоплений мікрорайон на Херсонщині став пасткою для безневинних людей, серед яких і бідна пенсіонерка. Дочка зі страхом у голосі звернулася до рятувальників та просила врятувати матір. Рятувальник, який приїхав евакуювати жінку, дізнався в ній свою вчительку, - йдеться в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, ця історія є свідченням об'єднання українців навіть у найважчі часи для країни.

- Збіг обставин? Випадковість? Ні - це доля, опинитися там, де ти потрібний! Рятувальники ДСНС працюють, попри небезпеку. І жоден російський терорист не зупинить його у спробі врятувати кожне життя, що має найвищу цінність, - наголосили у МВС.

Після підриву росіянами Каховської ГЕС на Херсонщині частина півдня України пішла під воду. В результаті у Херсонській та Миколаївській областях оголосили евакуацію мешканців постраждалих районів. Серед мирних українців уже є жертви. Поліціянти, волонтери та рятувальники продовжують рятувати наших земляків, попри обстріли, які ведуть російські окупанти.