Завантажити ще

Пес-сапер Патрон привітав свого господаря Михайла з днем ​​народження

Пес-сапер Патрон привітав свого господаря Михайла з днем ​​народження
Фото: ДСНС

На Інстаграм-сторінці українського пса-сапера Патрона розповіли історію його знайомства із господарем, піротехніком Михайлом Ільєвим, який святкує день народження. 

- Сьогодні День народження у найкращого чоловіка на світі (хай простить мене пан Залужний) – у моєї людини Михайла. Я пам'ятаю, як побачив його вперше. Я пам'ятаю кожну нашу гру, і щоразу, як я представляв Михайлу своє дизайнерське бачення його тапочок чи лінолеуму чи ще чогось. Як він сміється, але суворо так каже: „Не можна так, хто поганий пес“. Але я знаю, що я для нього завжди добрий пес. Так просто заведено говорити.

Мій Михайло – справжній герой. Йому ніколи не потрібні були медалі чи гроші. Коли наше місто в перші дні повномасштабної війни щедро поливали з усього чого тільки можна, воно допомагало рятувальникам, а ввечері разом із дружиною розвозили їжу та все необхідне до пологових будинків. Це найчесніша і найдобріша людина, яку я знаю. Щоразу, коли гинуть чи зазнають поранень сапери, він переживає, ніби це сталося з членами його сім'ї. Ми справді вважаємо саперів своєю родиною, – сказано у публікації.

Пес Патрон – службовий собака породи джек-рассел-тер'єр, у липні йому виповниться чотири роки. Піротехнік Михайло Ілльов подарував пса своєму синові, часто брав із собою на роботу. Патрон півтора роки працював із кінологом. Секрет Патрона у маленькій вазі. Маса його тіла вбирається у 5 кілограмів, безпечних для виявлення протипіхотних мін. ДСНС вперше показали пса Патрона за роботою у березні 2022 року. За цей час пса нагороджували медалями та знайомили зі світовими лідерами, які приїздили до Києва.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Патрон 🧨 (@patron_dsns)

 

 
 

 

Новини по темі: Собаки рятувальники