Завантажити ще

Російські добровольці: губернатор Гладков проігнорував можливість звільнення полонених

Російські добровольці: губернатор Гладков проігнорував можливість звільнення полонених
Фото: telegram.org/k/#@russvolcorps

Активісти Російського добровольчого корпусу заявили, що губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков не наважився проводити з ними переговори щодо обміну полоненими. Водночас ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин повідомив, що може самостійно провести переговори.

- Досить передбачувано, пан Гладков не з'явився забрати простих російських солдатів - не вистачило мужності кавалеру ордена "мужності". Полонених, до речі, стало набагато більше, але доля їх ні військове, ні цивільне керівництво не цікавить. Тільки Євген Пригожин виявив сміливість та заявив про готовність взяти участь у переговорах, - йдеться у відеозверненні. Полонених, яких вже стало 12 осіб, передадуть в український обмінний фонд. 

Вдень 4 червня російські добровольці з Російського добровольчого корпусу та легіону "Свобода Росії" зробили губернатору Бєлгородської області привабливу пропозицію - в обмін на особисту розмову, під час якої не повинно було б бути зброї, віддати двох військовополонених окупантів. Однак відповіддю їм були лише відеозвернення.