21 вересня
Завантажити ще

Губернатор Бєлгородської області погодився на зустріч з представниками легіону "Свобода Росії"

Губернатор Бєлгородської області погодився на зустріч з представниками легіону
Фото: скрін відео t.me/legionoffreedom/853

В районі Нової Таволжанки (Бєлгородська область) в руки до партизанів потрапили двоє солдатів РФ. Бійці Легіону "Свобода Росії" та "Російського добровольчого корпусу" запропонували обміняти їх на коротку розмову з губернатором Бєлгородської області В'ячеславом Гладковим. Той погодився на зустріч. Про це йдеться у його зверненні в Telegram.

Гладков зазначив, що в Новій Таволжанці, де йому пропонували зустрітися представники добровольчого корпусу, триває бій. Проте погодився на зустріч з повстанцями, пояснивши, що його спонукають до цього лише полонені росіяни.

- Побачив звернення негідників, негідників, убивць і фашистів, які нібито хочуть зустрітися зі мною, пропонуючи розмову в обмін на полонених. Насправді зайшли з ДРГ, зараз іде бій у Новій Таволжанці. Я сподіваюся, що вони всі будуть знищені. По-іншому не може бути за визначенням. Найімовірніше, вони їх убили, як мені не важко було це говорити. Але якщо вони живі, з 17 до 18 у Шебекіно. Гарантую безпеку, - сказав він.

Напередодні, у неділю російські повстанці заявили, що зайшли до передмістя Шебекіно Бєлгородської області. Російська влада у терміновому порядку перекинула підрозділи спецпризначенців до області для боротьби з ними.

Російська Федерація продовжує хаотично обстрілювати Білгородську область. Через загрозу для цивільного населення Україна відкрила для білгородців гуманітарні коридори.