Завантажити ще

Подоляк - мешканцям Шебекіно: Думайте, тікайте… поки ще можна

Подоляк - мешканцям Шебекіно: Думайте, тікайте… поки ще можна
Фото: President.gov.ua

Радник голови Офіса президента Михайло Подоляк звернувся до мешканців російського Шебекіно Бєлгородської області, зазначивши, що держава їх евакуювати не буде, тож слід «думати самим». Звернення він оприлюднив на своїй телеграм-сторінці, опублікувавши його російською мовою.

За словами Подоляка, те, що відбувається у Бєлгороді, це «початкові «ворота війни», які переносять військові дії на територію самої Росії».

Радник глави Офіса президента наголосив, що росіянам обов'язково потрібно знати про власну країну кілька фактів. KP.UA наводить їх повністю:

  1. Якщо Російський добровольчий корпус (РДК) ставить захист співвітчизників у пріоритет, ретельно вивіряючи кожен крок і дію, – путінські військові не шкодуватимуть своїх цивільних. У жодному вигляді. Тому в житлових кварталах розміщуватимуться склади, ремонтні потужності, станції РЕБ, бронетехніка та артилерія, а головне – ракетники, що коригують обстріл Харкова. Цивільні несвідомо все це прикривають...
  2. Ніхто нікого евакуювати із населених пунктів не буде. Рівно з цієї ж причини. Для ЗС РФ цивільне населення потрібне для системного прикриття, обслуговування розквартованих частин і/або самостійного знищення з інформаційних та пропагандистських міркувань. Нічого особистого. Просто масовка.
  3. Це стандартна практика російської армії. Саме так воювали росіяни на Донеччині у 2014-2015 роках. Нагадаю пряму промову «стратега» Путіна: «Ми стоїмо за цивільними, і нехай ворог спробує стріляти». Тож не плекайте ілюзій – бєлгородці, куряни, брянчани, ростовчани та інші обов'язково дізнаються, що таке «путінське прикриття».

Наприкінці звернення до росіян Подоляк порадив їм ухвалювати самостійні рішення.

- Думайте, обговорюйте, тікайте самостійно... поки ще можна, - підсумував він.

1 червня РДК та легіон «Свобода Росії» заявили про початок "другого етапу наступу". Вони наголосили, що те, що відбувається, «лише початок» і що вони йдуть «звільняти всю Росію – від Бєлгорода до Владивостока».

За даними аналітиків Інституту вивчення війни, те, як деякі блогери використали ситуацію у Бєлгородській області для критики керівництва РФ, свідчить, що у російському суспільстві спостерігається «підвищена тривога».

Новини по темі: Білгород Михайло Подоляк