30 вересня
Завантажити ще

РДК та легіон «Свобода Росії» заявили про початок «другої фази наступу»

РДК та легіон «Свобода Росії» заявили про початок «другої фази наступу»
Фото: кадр з t.me/russvolcorps

Вранці 1 червня Російський добровольчий корпус та легіон "Свобода Росії" заявили про початок «другої фази» наступу. Вони звернулися до мешканців Білгородщини з проханням евакуюватись або пройти до укриття.

- Ми, легіон «Свобода Росії», зараз перебуваємо біля кордону нашої батьківщини, дуже скоро ми висунемося на територію нашої країни… Це лише початок… Внаслідок боягузливості путінських шакалів нам дісталося багато трофеїв. Завдяки цьому ми зможемо більше озброїти наших соратників. Ми йдемо звільняти всю Росію - від Білгорода до Владивостока, - наголошується в заяві легіону.

У свою чергу в РДК додали, що їхні бійці знову ведуть бої на території РФ.

- Зовсім скоро з'являться околиці Шебекіно. На жаль, ми не можемо забезпечити евакуацію мирних жителів із прикордонних районів, бо армія РФ обстрілює ці райони. Перебувайте в будинках і не хвилюйтеся, – наголосили у РДК.

Прокремлівські ЗМІ підтвердили, що бої йдуть на державному кордоні Росії. Так, РІА «Новости» повідомило про те, що «на лінії кордону танк обстріляв пункт пропуску, де знаходилося до 40 осіб особового складу від прикордонної служби ФСБ Росії та строковики».

22 травня російські добровольці перетнули кордон і заявили про "звільнення" населених пунктів Білгородської області від чинної російської влади. Губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков повідомив про проникнення "диверсійно-розвідувальної групи ЗСУ" на територію Грайворонського округу та оголосив про введення режиму контртерористичної операції. Офіс президента спростував причетність України до подій, що відбуваються в Білгородській області.