30 вересня
Завантажити ще

Данілов – про події у Бєлгородській області: Далі буде

Данілов – про події у Бєлгородській області: Далі буде
Фото: facebook.com/danilov.oleksiy

Ті події, що відбуваються останнім часом у Бєлгородській області, - рейди Російського добровольчого корпусу (РДК) і легіону "Свобода Росії", атаки БпЛА  - все це "лише початок". Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив в ефірі "Радіо Свобода".

- Це ж не перший випадок, коли росіяни зі зброєю в руках йдуть захищати свою країну. Звикаємо до цього. Я неодноразово наголошував: мають право... Я впевнений, що це лише початок - далі буде. Це буде не лише Бєлгород. Ви ж бачите, що там відбувається: то дрони самі по собі по Москві починають запускатися, то ще щось. Дивна країна, - сказав секретар РНБО.

На його думку, "нічого дивного не відбувається, наступного разу ми бачитимемо такі речі - це лише питання часу".

Як повідомлялось раніше, зранку 1 червня РДК та легіон "Свобода Росії" заявили про старт «другого етапу». Вони повідомили, що знаходяться на українсько-російському кордоні і планують просуватися на територію РФ. Після цього росЗМІ повідомили про бої в області. 

На думку аналітиків Інституту вивчення війни, те, як влада РФ відреагувала на те, що відбувається у Бєлгородській області, свідчить про підвищену тривогу в російському суспільстві.