Завантажити ще

У семи населених пунктах Донеччини оголосили примусову евакуацію дітей

У семи населених пунктах Донеччини оголосили примусову евакуацію дітей

У Донецькій області у 7 населених пунктах оголосили примусове вивезення 239 дітей у безпечніші регіони України. Примусову евакуацію дітей буде проведено у місті Залізному, селищах Нью-Йорк та Північне, селах Костянтинівка, Іванопілля, Миколаївка, Подільське. Відповідне рішення ухвалила Донецька обласна військова адміністрація, повідомляє Мінреінтеграція.

- Під головуванням віце-прем'єра Ірини Верещук відбулося засідання Координаційного штабу з питань проведення обов'язкової евакуації населення в умовах воєнного стану. Члени Коордштабу одностайно підтримали рішення Донецької ОВВ, - кажуть у відомстві.

Евакуйованих дітей у супроводі одного з батьків або законного представника обіцяють забезпечити безкоштовним притулком, соціальними гарантіями, гуманітарною допомогою та психологічною підтримкою. З питань евакуації з Донецької області можна звернутися до представників місцевої влади або за номером: (098) 890-33-18.

Також про бажання евакуюватись можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або написати нам у месенджери на номер: (096) 078-84-33. Мінреінтеграція закликає не нехтувати своєю безпекою та особливо безпекою дітей та негайно евакуюватися до більш безпечних регіонів.