Завантажити ще

Ігнат розповів, чому РФ атакує Київ саме «Іскандерами»

Ігнат розповів, чому РФ атакує Київ саме «Іскандерами»
Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko

Атакуючи Київ ракетами "Іскандер", РФ хоче завдати удару несподівано - щоб у людей було замало часу для переходу в укриття. Також таким чином країна-агресор хоче «переграти» українське ППО. Про це речник Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив  під час телемарафону.

- А яким ще озброєнням вони можуть настільки швидко та ефективно завдати удару? Були в них спроби завдавати ударів ракетами С-400 саме по Київській області. Противник використовує саме ці оперативно-тактичні комплекси для того, щоб було мінімум часу зреагувати на ці речі, - наголосив Ігнат. 

Він додав, що якщо крилаті ракети летять з районів Каспію чи з Чорного моря, то є близько години, щоб зреагувати й піти в укриття, а у випадку з "Іскандерами" мова йде про лічені хвилини.

- Противник хоче застати зненацька, щоб наша ППО не змогла зреагувати. Але, як бачимо, (вона) спрацювала і цього разу, - вважає він.

В ніч на 1 червня РФ атакувала Київ 10 ракетами. Всі вони були збиті силами ППО, але є загиблі через падіння уламків. Люди не встигли сховатися через те, що найближче до них укриття було закрито.