Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Мінреінтеграції пояснили, що робити, якщо рахунки заблоковані через арешт коштів

У Мінреінтеграції пояснили, що робити, якщо рахунки заблоковані через арешт коштів
Фото: facebook.com/MReintegration?locale=uk_UA

До Мінреінтеграції часто надходять звернення від громадян щодо обмеження витрат з рахунків, на які накладено арешт органами Державної виконавчої служби чи приватними виконавцями. Щоб обговорити це питання і зрозуміти, що робити, була проведена нарада за участю представників Мінреінтеграції та Мін’юсту, йдеться на сайті відомства.

Чинним законодавством визначено, що наразі фізична особа може витрачати з арештованого поточного рахунку не більше 13 400 гривень на місяць. Також з нього можна сплачувати податки та збори без урахування арешту. У разі накладення арешту на кошти на декількох рахунках або наявності кількох виконавчих проваджень для здійснення видаткових операцій має бути визначений лише один рахунок в одному банку.

- Щоб визначити такий рахунок, особа має звернутися до органу ДВС чи приватного виконавця, який наклав арешт на її кошти, з відповідною заявою. Її можна подати у паперовій або електронній формі, - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що у заяві обов’язково слід вказати номер поточного рахунку та назву банку, в якому відкрито такий рахунок. А з більш детальним роз’ясненням можна ознайомитися за посиланням. Для додаткових консультацій можна звертатися до центру системи безоплатної правової допомоги за номером: 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні).

Новини по темі: Арешт гроші рахунок