23 вересня
Завантажити ще

У Мінреінтеграції попередили про затримки виплат ВПО

У Мінреінтеграції попередили про затримки виплат ВПО

Після отримання численних скарг на гарячу лінію у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб пояснили, чим пов'язані затримки допомоги переселенцям. У відомстві повідомили, що Державна казначейська служба наразі фінансує першочергові соціальні виплати. Про це йдеться на веб-сайті Міністерства.

- На запит віце-прем'єр-міністра Ірини Верещук Мінсоцполітики надало попередню інформацію, що на виплати ВПО вже направлено 5,5 млрд гривень. Водночас у Державній казначейській службі повідомили, що зараз відбувається фінансування першочергових соціальних виплат, - пояснили у відомстві.

Як зазначено у повідомленні, у Казначействі запевнили, що найближчим часом буде профінансовано виплати ВПО. Також Мінреінтеграції пообіцяли публікувати надалі інформацію щодо виплат переселенцям.

Наприкінці березня Кабмін схвалив масштабну програму фінансової допомоги для переселенців. Людям, які виїхали з територій бойових дій або населених пунктів, які перебувають у тимчасовій окупації/заблоковані, надається фінансова допомога. Допомога складає на дорослу людину - 2 тисячі гривень щомісяця, а на кожну дитину - 3 тисячі гривень.

Новини по темі: соціальні виплати