30 вересня
Завантажити ще

В Одесі можуть відкрити деякі пляжі для відпочинку та купання

В Одесі можуть відкрити деякі пляжі для відпочинку та купання
Фото: Суспильне

Цього літа в Одесі можуть відкрити ряд пляжів з можливістю купатися в морі. Однак такі зони відпочинку вони мають відповідати певним умовам. І остаточне рішення залишається щодо начальників Одеської обладміністрації та ЗЗСУ "Одеса". Про це у коментарі "Суспільне" повідомив начальник районної військової администрації Юрій Крук.

Крук уточнив, що вже видав наказ про частковий доступ, що готується до узбережжя Чорного моря в межах міста Одеса. Цей документ визначає, що потрібно зробити, щоб той чи інший пляж змогли відкрити. При цьому остаточне рішення про відкриття пляжів в Одесі – за главою області та військовими.

- Після проведення спеціально створеної комісією від Одеської міської ради перевірки виконання умов наказу, відповідні акти, до 5 червня, будуть подані до Одеської обласної військової адміністрації. Остаточне рішення буде ухвалено Начальником Одеської ОВА та ОСУВ "Одеса", згідно з яким і будуть внесені зміни до попереднього торішнього наказу про роботу пляжів - повідомив Юрій Крук.

Раніше стало відомо, що цьогорічного пляжного сезону не буде в Одесі та області. Причиною місцева влада назвала не лише розмінування акваторії Чорного моря, а й російські атаки по будинках у курортній зоні. Спікер Одеської ОВА Сергій Братчук при цьому зазначив, що місця для відпочинку на узбережжі все ж таки функціонуватимуть, але тільки з урахуванням правил безпеки. Наприклад, це можуть бути басейни у відпочинковій зоні на безпечній відстані від моря.