22 вересня
Завантажити ще

З Краматорська евакуювали лева, якого полишили напризволяще господарі

З Краматорська евакуювали лева, якого полишили напризволяще господарі
Фото: facebook.com/UAnimals.official

З-під обстрілів у Краматорську врятували лева Акеру. Все життя його утримували у приватній власності, але після початку повномасштабного вторгнення родина, у якої він жив, евакуювалася і залишила Акеру самого. Про це повідомляє благодійна організація UAnimals на своїй сторінці у Facebook.

Голодним та змарнілим Акеру знайшли військові. Скільки часу він пробув сам, невідомо. Військовослужбовці звернулися до UAnimals з проханням евакуювати лева. Тепер тварина перебуватиме у Центрі порятунку диких тварин, що на Київщині.

- Тут про нього піклуються, він отримує необхідне харчування і догляд та потроху оговтується від пережитих жахів. Окрім Акера, у Центрі порятунку перебувають ще 14 великих хижаків. І для нас це не просто цифра, а 14 дуже складних і болючих історій. Ці тварини - жертви експлуатації, російського вторгнення та людської зради, - кажуть зоозахисники.

Волонтери просять допомогти зібрати кошти на побудову 10 вольєрів для диких тварин. Тоді можна буде врятувати ще більше хижаків, які досі залишаються мовчазними заручниками людей.