26 вересня
Завантажити ще

На Київщині митники виявили літак, який намагались нелегально ввезти в Україну

На Київщині митники виявили літак, який намагались нелегально ввезти в Україну
Фото: t.me/UkraineCustoms

На Київській митниці викрили спробу незаконного ввезення на територію України розібраного на частини багатоцільового літака Cessna. Як повідомила Державна митна служба, судно намагались ввезти з Румунії вантажним автотранспортом.

В авто були деталі літака, що був у використанні, а саме: фюзеляж і крила вартістю дев'ять тисяч евро. Під час огляду вантажу київські митники виявили, що заявлений до митного оформлення товар є не частинами літака, а безпосередньо літаком у частково розібраному стані.

Крім заявлених фюзеляжа і крил у вантажному відділі вантажівки знайшлися інші частини літака, а саме: вертикальний і горизонтальний стабілізатори з кермом напряму та висоти, крісла, обшивка, двері, шасі, бортове обладнання (прилади), обтічники, частини вихлопної системи двигуна. Це літак CESSNA моделі 182M, без двигуна та окремого бортового устаткування. Наразі літак вилучений до винесення судом рішення.

Раніше митники затримали нелегальне пересилання унікальної Біблії, датованої XIX століттям. Відправник з Одеси не мав необхідних дозвільних документів для міжнародного пересилання в Канаду і спробував приховати це, декларуючи її як звичайну книгу. 

Новини по темі: літак Митниця