21 вересня
Завантажити ще

Львівські медики врятували пальці руки вчителя музики

Львівські медики врятували пальці руки вчителя музики
Фото: t.me/c/1752061532/1498

Медики лікарні Святого Луки прооперували 29-річного чоловіка, який травмував руку, працюючи на фрезерному верстаті. Ця травма могла поставити хрест на його кар'єрі, адже Юрій - вчитель музики і грає на фортепіано, акордеоні та сопілці. Проте зараз він уже повернувся до роботи. Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова.

29-річний Юрій родом з села Ходорківці, що на Львівщині. Працює вчителем музики у двох місцевих школах - навчає своїх вихованців грі на фортепіано, акордеоні, сопілці та гітарі. А також акомпанує дітям під час танцювальних вистав.

Нещодавно з молодим чоловіком трапився нещасний випадок - вдома під час роботи з деревом на фрезерному верстаті Юрій отримав важку травму. Його порвану рукавичку затягнула фреза.

- Все відбулося так несподівано, я навіть не встиг зрозуміти, що трапилося - пригадує Юрій.

Однак чоловік не розгубився. Наклав собі пов‘язку, аби зупинити кровотечу, і викликав швидку. Медики надали першу допомогу та повезли травмованого до Львова - у лікарню Святого Луки. Бо саме тут вже понад 30 років лікарі відділення хірургії кисті займаються подібними випадками.

- Найчастішою причиною серед звернень є саме виробнича травма. У такій ситуації важливо вчасно звернутись за допомогою, - каже хірург лікарні Роман Чепіль.

Після прибуття лікарі взялися оперувати чоловіка. Провели складне реконструктивне втручання. Пальці були пошкоджені на різних рівнях: переламані кістки, розірвані сухожилля, нерви та судини. Дві години копіткої праці хірургів - і крок за кроком їм вдається відновити фаланги.

За рекомендацією лікаря Юрій уже вдома розробляв руку. Виконував реабілітаційні вправи з дрібної моторики. А учні підтримували свого вчителя малюнками і з нетерпінням чекали на його повернення до музичного класу.

Минуло чотири місяці після операції. Сьогодні в стінах лікарні Святого Луки звучить музика. На останній огляд Юрій прихопив з собою акордеон, аби показати лікарям результат. Він вправно натискає клавіші і дякує медикам за можливість знову займатись справою свого життя - вчити дітей музики.

Фото
Фото
01 Травня15:49