Завантажити ще

Ryanair скасувала сотні рейсів на травневі свята через страйки у Франції

Ryanair скасувала сотні рейсів на травневі свята через страйки у Франції
Фото: ru.wikipedia.org

Ірландський лоукостер Ryanair вимушено скасовує 220 рейсів на травневі вихідні через страйк французьких авіадиспетчерів. Про це повідомляє The Irish Times.

Як зазначено в повідомленні, виконавчий директор компанії Майкл О'Лірі, Ryanair отримав повідомлення від французьких органів влади про страйк. Внаслідок скасування рейсів близько 40 тисяч пасажирів, які придбали квитки на травневі вихідні, будуть задіяні.

О'Лірі заявив, що вважає ситуацію із страйками французьких авіадиспетчерів "абсолютно неприйнятною". Він навів приклад Італії та Греції, де транзитні рейси "захищені" на випадок страйків.

- Це несправедливо, що рейси з Британії до Іспанії чи з Італії до Португалії скасовуються просто тому, що якась група французьких диспетчерів вирішила страйкувати. Ми поважаємо їхнє право на страйк, але якщо вони хочуть страйкувати – давайте скасовувати французькі рейси, але захищати від скасування транзитні, - наголосив він.

1 травня у Франції планується новий масштабний протест проти пенсійної реформи, який може призвести до страйків французьких авіадиспетчерів. Ryanair раніше створила петицію для своїх клієнтів, у якій закликає Єврокомісію втрутитися у ситуацію. Компанія вимагає від ЄС змусити Францію включити транзитні рейси до "мінімальних обов'язкових послуг", які диспетчери зобов'язані забезпечувати навіть під час страйків. В даний час під "мінімальними послугами" розуміються тільки рейси, які прибувають або вилітають з французьких аеропортів, що є недостатнім для захисту інтересів пасажирів Ryanair.