0
1 травня
Завантажити ще

74-річна львів'янка стала кращою спортсменкою марафону у Кракові

Лариса Лабарткава, якій 74-роки, днями повернулася з марафону у Кракові, звідки привезла три медалі. Жінка фінішувала на трьох дистанціях у своїй віковій категорії - 4 км, 10 км вночі і ще 21 км в межах марафону. Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.

Лариса Лабарткава за фахом енергетик. Проте жінка ще замолоду ходила у спортзал, робила короткі пробіжки та займалася альпінізмом. А от бігом на довгі дистанції захопилася тільки у 55 років, коли вийшла на пенсію. Після того як пробігла свій перший марафон, її запросили до збірної України з добового бігу. Почала брати участь у 24- та 48-годинних забігах на змаганнях у різних країнах. У 2014 році показала тридцятий результат у світі у 48-годинному забігу, а у своїй віковій категорії стала найкращою. Зараз Лариса Лабарткава - ветеран спорту, багаторазова учасниця чемпіонатів та Кубків України, учасниця та призер багатьох міжнародних престижних змагань.

Від початку повномасштабного вторгнення жінка долучилась до волонтерської медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі Львова.  Лариса Лабарткава переважно чергує в кімнаті матері та дитини. Її основним завданням є допомога матерям з маленькими дітьми, догляд за ними, зустріч евакуйованих, допомога у виїзді за кордон.

Новини по темі: Пенсіонери Марафони