Завантажити ще

Керівниця легендарного кінологічного загону «Антарес» вперше після поранення зустрілась зі своїм псом

Керівниця легендарного кінологічного загону «Антарес» вперше після поранення зустрілась зі своїм псом
Фото: кадр з відео з facebook.com/profile.php?id=100067964352890

Керівниця Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарєс» Лариса Борисенко продовжує лікуватись в Дніпрі після трагічного випадку 26 березня, коли вона разом з іншими кінологами підірвалась на розтяжці. Стан жінки залишається тяжким, та напередодні лікарі все ж дозволили їй зустрітись зі своїм вірним псом Спаркі.

- Шлях Лариси до одужання, нажаль, ще дуже тривалий. Дуже. Сьогодні вперше вона побувала на вулиці. Та знов, вперше з того жахливого дня, побачила Спаркі. Спаркі аттестована собака-терапевт - вона дуже чемна. Ведмедика Бешу підпускати до Лариси ще довго не вдасться. Поряд з Ларисою постійно знаходяться лише декілька людей з її найближчого оточення. Нажаль, психологічний стан Лариси залишається дуже складним, - розповіли в загоні.

Трагедія сталася 26 квітня. Подробиць її небагато, та відомо, що Лариса у той день працювала з колегою В'ячеславом Майбородою на Харківщині. Там підірвались на вибуховому пристрої під час пошуку загиблих воїнів та їхніх останків. Ларису привезли у критичному стані, зараз її стан покращився. Про Вячеслава відомо, що його одразу привезли до шпиталю Павлограда, потім перевезли до Дніпра, до клініки Мечнікова для операції.