21 листопада
Завантажити ще

Дослідник: Після падіння боліду кияни можуть знайти його уламки

Дослідник: Після падіння боліду кияни можуть знайти його уламки
Фото: кадр з видео t.me/babel/31318

З вечора 19 квітня соцмережі наповнені різноманітними версіями того, що ж за яскравий спалах прорізав небо Києва. Достеменно поки що невідомо, що це було за явище, але в NASA вже офіційно заявили, що це не їх супутник. Насправді ж це мав бути болід, розказав KP.UA дослідник аномальних явищ Ярослав Сочка.

 - Якщо відкинути велику кількість чуток і неадекватних версій, які тиражуються в масс-медіа, і робити висновки з наявних відео про яскравий спалах, то дуже ймовірно, що це болід - великий вогняно-яскравий метеор, - наголосив Сочка.

За його словами, болід виглядає як вогняна куля, що рухається в небі. Часто с гуркотом. Від сильного нагріву дуже часто тіло розколюється, і уламки (метеорити) падають на Землю.

- Щороку фіксується близько 500 тисяч болідів, але над багатолюдними містами це досить рідкісне явище, оскільки значна частина траєкторій їхнього руху проходить над безлюдними просторами океанів і материків. Тож кияни мають чудову нагоду знайти на околицях міста уламки "космічного прибульця", - дослідник аномальних явищ Ярослав Сочка.

Мова йде про спалах в небі Києва, що був зафіксований увечері 19 квітня. Спочатку КМВА повідомила про те, що це був супутник NASA, але агентство заперечило цю інформацію.