Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
29 лютого
Завантажити ще

У Держкосмосі прокоментували спалах над Києвом: Ймовірно, “космічне тіло”

У Держкосмосі прокоментували спалах над Києвом: Ймовірно, “космічне тіло”

У Державному космічному агентстві України прокоментували зелений спалах та вибух у Києві. Головний центр спеціального контролю повідомив, що ймовірно це було “космічне тіло”. 

- Подія ймовірно пов'язана із входом космічного тіла в щільні шари атмосфери, інформація уточнюється, - йдеться на сайті центру.

О 21:57 за київським часом інфразвукові засоби ГЦСК зареєстрували “високоенергетичну акустичну подію”. Розрахункове місце епіцентру вибуху знаходиться у Київській області.

Ексрадник голови Державного космічного агенства Андрій Колесник у коментарі Суспільному припустив, що це міг бути метеорит або інший об’єкт. Речник Повітряних Сил Юрій Ігнат сказав, що ППО не працювало, російських повітряних цілей на Київщині ввечері у середу не було.

Жителі Києва та області побачили у небі яскравий зелений спалах ввечері 19 квітня. Після цього була оголошена повітряна тривога. У КМВА припустили, що це стало результатом падіння космічного супутника NASA, та пояснили, що повітряну тривог оголосили, аби уникнути жертв від падінь уламків. Згодом у NASA спростували падіння супутника - у момент спалаху він перебував на орбіті.

О 21:57 зареєстрували “високоенергетичну акустичну подію”. Фото: gcsk.gov.ua

О 21:57 зареєстрували “високоенергетичну акустичну подію”. Фото: gcsk.gov.ua

Новини по темі: Космос метеорит Київ спалах