Завантажити ще

ПЦУ вперше провела пасхальне богослужіння у Києво-Печерській Лаврі

Уперше за 300 років пасхальне богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври провели українською мовою. Про це повідомив Telegram-канал української служби "Радіо Свобода". Поліція на вході у Києво-Печерську Лавру перевіряла у верян документи і великодні кошики.

Телеграм-канал "РБК-Україна" опублікував фото богослужіння Православної церкви України у Верхній Лаврі. Його провів архімандрит Авраамій (Лотиш), якого наприкінці березня голова церкви митрополит Епіфаній благословив виконувати обов’язки намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у складі ПЦУ.

Сам митрополит Київський і всієї України Епіфаній уночі провів урочисті богослужіння у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Онуфрій у ніч на 16 квітня провів пасхальне богослужіння у Хрестовоздвиженському храмі в Нижній Лаврі.

У ПЦУ в Вербну неділю 9 квітня повідомили, що вперше проведуть пасхальне богослужіння у Києво-Печерській Лаврі. У той день предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній провів службу в Трапезному храмі святих Антонія і Феодосія Печерських на території Верхньої Лаври.