Завантажити ще

Маляр: Українські медики знизили рівень летальності серед поранених військових

Маляр: Українські медики знизили рівень летальності серед поранених військових
Фото: t.me/annamaliar

Українські хірурги проводять унікальні операції, рятуючи життя захисників. Завдяки професійності медиків та спланованій евакуації вдалося знизити рівень летальності серед поранених військових. Про це заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр під час брифінгу.

Унікальні операції проводять наші військові хірурги, наголосила вона. Деякі з них навіть не мають аналогів у світі, і українська влада намагається про них розповідати, сказала Маляр. Вона також зазначила, що українські військові хірурги відновлюють втрачені кінцівки, роблять операції, навіть коли вражено серце. З її слів, медики часто повертають до життя навіть у тих випадках, коли це вже не можна зробити.

- Рівень летальності значно нижчий сьогодні за показниками у нашій війні, ніж під час, скажімо, бойових дій в Іраку чи Афганістані. Це також досягнення наших військових медиків. За рахунок наближення кваліфікованої медичної допомоги до поля бою та спланованої евакуації вдалося сьогодні суттєво знизити рівень летальності наших поранених, – заявила Маляр.

Раніше в одному з прифронтових шпиталів лікарі "дістали з того світу" військовослужбовця з пораненням серця. Операцію виконували кардіохірург Львівської обласної клінічної лікарні Дмитро Бешлей та хірургічна команда у складі Андрія Собка, Сергія Заячковського та Романа Собка.