Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
20 лютого
Завантажити ще

Остаточний прогноз синоптиків: святити паски підемо під дощем

Остаточний прогноз синоптиків: святити паски підемо під дощем
Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Роблячи прогнози, синоптики завжди попереджають, що довгострокові прогнози погоди – справа невдячна. Вірити їм слід дуже обережно, зі значною поправкою на можливі розбіжності. Тому лише аналіз, зроблений за 3-4 дні до дати, що цікавить, можна вважати реальним. Цьогорічний «святковий» прогноз складно назвати максимально комфортним. Великдень, 16 квітня, буде дощовим. Проте з понеділка дощі почнуть відступати і дні стануть сонячними.

Пікніки доведеться перенести

Цього року відсвяткувати Великдень на природі не вийде – хіба що доведеться шукати альтанки та інші укриття від опадів, а у разі дощу, що посилюється, ховатися у машинах.

Синоптики обіцяють дощі практично на усій території України. Винятком, як зазначає KP.UA синоптик Укргідрометцентру Наталія Птуха, можуть стати хіба що східні та північно-східні області.

– Там буде менше чи взагалі обійдеться без опадів, – запевняє Наталія Птуха. - На цих територіях спостерігатиметься менша хмарність. Тому в нічні години 15 та 16 квітня може бути прохолодніше, ніж у решті областей України. На свято очікуємо на дощі, хоча вони будуть меншої інтенсивності. В основному вони пройдуть на Правобережжі, півночі та в центрі країни.

Святити паски у суботу також доведеться під парасольками – опади цього дня переважно торкнуться Правобережжя та частково - північних областей. Але будуть і сухі "віконця".

Суха погода – лише у п'ятницю

З вечора 16 квітня, за словами синоптика, дощі почнуть відступати – вже з понеділка з'явиться сонце, буде більше прояснень.

- Друга половина квітня буде спокійнішою і без таких дощів, як у першій половині, - зазначає Наталя Птуха. – Буде прояснення, і температура очікується вищою.

Вночі у святкові вихідні на сході та північному сході очікується 0…+6 тепла, на решті території України – +3…+9. Вдень температура у центрі та інших областях підніметься до +11…+12, а на півдні – до +19.

- У Києві вдень у святкові вихідні буде +12...+14, вночі - +5...+7, - продовжує синоптик. – Якщо протягом кількох останніх тижнів майже щодня спостерігалася дощова погода у більшості регіонів, то цього тижня опади хоч і продовжуватимуться, але їхня інтенсивність з 12 квітня знизиться. Це будуть невеликі помірні дощі із перервами.

Опади будуть лише у вигляді дощу – очікується тепла весняна погода із плюсовою температурою вдень та вночі. Суха погода очікується у Страсну п'ятницю, 14 квітня.