Завантажити ще

ЦНС: У магазинах окупованої Луганщини з’явилися іранські товари

ЦНС: У магазинах окупованої Луганщини з’явилися іранські товари
Фото: Igor Ovsyannykov с сайта Pixabay

В магазинах, що розташовані в тимчасово захоплених районах Луганщини, з’явилися іранські товари, зокрема кисломолочні продукти від виробника Sabah industrial group. Як повідомляють в Центрі національного спротиву (ЦНС), це може свідчити про зближення Ірану та країни-терориста, оскільки до деокупації Херсону там також продавали товари з Ірану.

В ЦНС наголосили, що Іран намагається покрити дефіцит продуктових товарів, які вже не виробляються на території РФ або не імпортуються до неї. Російська торговельна ізоляція може бути надійним способом позбавити агресора бюджетних доходів і воєнних технологій, тому важливо не тільки розширювати санкції, а й унеможливлювати будь-які способи їх обходу, додали в центрі.

 Напередодні стало відомо, що російські солдати на окупованих територіях тиснуть на місцеве населення, розповсюджуючи листівки щодо евакуації людей до Росії. Лякають людей майбутнім наступом Збройних Сил України та змушують отримувати російське громадянство. 

Повномасштабне вторгнення в Україні триває вже 406 діб. Найбільш активно ворог наступає  на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках: там протягом останньої доби було відбито більше 60 атак противника.