Завантажити ще

УПЦ МП: Суд погодив примусовий привід Павла на засідання у суботу

УПЦ МП: Суд погодив примусовий привід Павла на засідання у суботу
Фото: т.ме/СБУкр

Шевченківський райсуд Києва погодив примусовий привід митрополита УПЦ МП Павла Лебедя на засідання щодо обрання йому запобіжного заходу в суботу, 1 квітня. Про це повідомляє УПЦ МП.

- Примусовий привід узгоджено. Засідання відбудеться о 18.30, - повідомили в УПЦ МП.

З посиланням на адвоката Павла Микиту Чекмана УПЦ МП повідомила, що після оголошення перерви до понеділка, 3 квітня, суд перепризначив судове засідання. При цьому сам Павло нібито перебуває у лікарні.

У коментарі Суспільному адвокат підтвердив, що митрополит Павло проходить обстеження у лікарні. Примусовий привод захист вважає тиском.

1 квітня СБУ повідомила про підозру митрополита Павла. Йому інкримінують злочини за ч. 1 ст. 161 "Порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності, релігійних переконань" та ч. 1 ст. 436-2 "Виправдання, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників" Кримінального кодексу.

За версією слідства, Лебідь у своїх публічних виступах неодноразово ображав релігійні почуття українців, принижував погляди інших віруючих конфесій і намагався сформувати ворожі настрої до них. Також силовики стверджують, що екс-намісник Лаври робив заяви, які виправдовують чи заперечують дії Росії.

Новини по темі: УПЦ МП Суд